| alecoruso a întrebat:

Http://www.ebay.co.uk/......0394227155 aceste este de pus la piept sau pentru mina?

Răspuns Câştigător
| SuRvIvOr_7437 a răspuns:

Este de pus la piept Necklace= gat (in jurul gatului) Te rog fundita big grin

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Eu cred ca este pentru mana, si mai exact, pentru lovire. Se baga degetele in orificii, iar partea dreapta vine in podul palmei. Pa!

| Lollipopy a răspuns:

La gat happy

| FlorinABC a răspuns:

Dupa lantic iti dai seama ca este pentru pus la gat, dar daca are o marime convenabila o poti pune si pe mana.