| JackieSue a răspuns:

Tocmai am avut un soc.
Parintii nu zic nimic? Ce oameni...imi vine sa plang eu pentru pr~stii din lumea asta! Dupa ce face sex neprotejat se asteapta sa fie inregula...sa nu fie insarcinata? Macar daca ar fi fost documentati...si totusi pacat ca nu s-au filmat facand asta ...as fi vrut sa vad cat de in serios iau ei treaba asta si mai ales tactica laughing.

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cum abia 13 ani? E tata batran asta bre.

| SweetCandy a răspuns:

surprisesurprisemoama, asta da stire, oare ce tiraj a avut ziarul?

| Psihoyounger a răspuns:

Am vazut stirea la TV. Pana la urma parca s-a dovedit ca nu baiatul e tatal adevarat al micutei, dar NU sunt sigur!

Psihoyounger

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu mai trebuie sa ne surprinda nimic in lumea asta in care traim.

| Antonimu a răspuns:

Asta e diferenta, in strainatate sunt uniti... adica nu se babardesc si o lasa... copilul ala de 13 ani a fost in fiecare zi la spital... si parinti ii vor ajuta. La noi nu veti vedea acest lucru, probabil ca daca se intampla in Romania, copilul acela ar fi ajuns intr-un centru de plasament... bravo lor, pentru ca isi permit sa aiba un copil... multi dintre romani nici la varsta de 30 de ani nu isi pot permite unul.

| Swabia a răspuns:

Wowww:O:O.Sincer nu ma mira deloc!
Nu mai tin minte care a zis pe site ca "sa nu mai fii virgin/a la 12-13-14-15-16 e o moda"... Ce`i drept a cam devenit o moda! Si cum noi avem spirit de turma...clar,moda a prins contur! Cel putin ma simt mai bine ca nu se pune problema doar la noi in Romania!:)):)):))

| sorin a răspuns:

Aviz amatorilor de pe acest site care tot intreaba de dragoste si sex, la 13-14 ani.

| Andreeagen a răspuns:

Eo daca il vad pe ala pe strada nu ii dau mai mult de 9 ani
Si ai acum de s-a uitat la unu k el
Asa e dragutel copilu... da...
Saracii parintii dar daca stai si te gandesti s'au facut'o k mana lor...

| BUBULINA a răspuns:

Ehh
e cam veche
eu am o colega care la 12 ani sa maritat si la 14 avea deja o fetita

| danutza a răspuns:

Grav dar a devenit cv normal in ziua de azi straight face
si la 11 ani am auzit un caz chiar la noi in romania :-J

jale ma gandesc oare ce se va alege de pamantul acesta in viitor la cat de repede evolueaza

| Gabry explică:

Cand am citit am ramas cu gura cascata!

| daddy a răspuns:

Parintii sunt de vina...
sincer vb f serios nici nu ma mai impresioneaza k deja chestile astea sunt la ordinea zilei straight face
trist cata prostie poate exista in lumea asta

| just4fun_8801 a răspuns:

Bravo lor... sunt multi care se chinuie toata viata sa aiba un copil happy

| lili_1880 a răspuns:

E veche stirea. si din cate tin eu minte s-a demonstrat ca nu era copilul lui. big grin oricum nu cred ca ar fi fost posibil din punct de vedere fizic.

| SpikE a răspuns:

Ia fost frica ca vine sfarsitu in 2012 si sa grabit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Copilul unui alt copil.
Lipsa de informare și comunicare au dus la acest "succes" mult prea devreme în viața sa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

din stire pot sa-mi dau seama despre ce e vorba.
Astia sunt nebuni... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si ea are doar 15 ani :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii lor sunt de vina.lipsa educatiei, si nu vorbesc de educatia sexuala. unde poate sa duca prostia, aviz amatoarelor de sex de aici de pe TPU, cu sau fara prezervativ, este totusi devreme sa-ti incepi viata sexuala la 13 ani.chiar daca cea din ziar avea 15 ani cand a nascut, observ un tot mai mare interes pentru sex la pustoaice de 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma mai mira nimic. Lumea s-a intors cu susul in jos.

Răspuns utilizator avertizat