| Allrc24 a întrebat:

Http://www.realitatea.net/cat-timp-poate-tine-o-femeie-u n-secret_886584.html

fetelor de ce va face asa mare placere sa aflati nistechestii despre un om? sau sa il barfiti pe altul cand ati promis ca nu veti spune nimanui mizand asta pe faptul ca ai incredere in prietena ta care nu va zice(asta e psihologia feminina, prietena e zeul tau. ea te ajuta, ea iti da sfaturi, ea te sprijina, cu ea impartasesti secrete.etc.), si asa mai departe se duce barfa.prietena ta tot femeie fiind avand aceeasi latura? folositi asta ca un atuu intru-un conflict cu persoana respectiva sau o cearta.la final "scoateti artileria grea". :)) sunt tare curios. dau funda:) o zi buna!

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Asa sunt fetele.La batranete o sa ajunga niste babe din alea "a-le draq" care sunt tari in gura si barfesc despre oricine.Dar nah cica cand 2 fete sunt impreuna se numeste barfa, cand sunt 3 sau mai multe se numeste conversatie.CICA!