| anonim_4396 a întrebat:

Https://imageshack.us/i/pnXCqv2mj
Sfarcul acela marcat este in crestere / este mai proeminent deoarece este in crestere?
De ce un sfarc se dezvolta si celalalt nu se observa si nu se dezvolta?
Cand vor incepe sa imi creasaca si sanii nu numai sfarcurile avand in vedere ca am par la subrat,sfarcul stang ma doare de jumate de an, dar sunt slaba?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

E posibil sa fie asa de la hormoni. Daca te doare, spune-le parintilor si mergeti la medic, grav nu are cum sa fie, stai linistita.
Eu, chiar daca sunt baiat, aveam la un moment dat un sfarc mai...umfat. Dupa cateva luni a trecut de la sine.
Daca zici ca te doare de jumatate de an, te sfatuiesc sa vorbesti cu parintii ori un doctor (de familie pentru inceput).