| RAY a întrebat:

Oare poți sa ai iubita la care visezi indiferent de aspectul fizic?
Aici e întrebarea inițială Https://www.tpu.ro/......lui-fizic/

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu poti avea iubita la care visezi nici daca arati f bine uneori, ca poate aia visata place alt gen de barbat cu fizic f bun, adica alta figura.
Asa ca damite cu aspect fizic mai nasol nici o sansa.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dacă e o urâtă ai toate șansele

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fii atent la întrebarea mea, am făcut un upgrade la întrebare, dacă ai șanse la fata viselor tale

| iulia0514 a răspuns:

Pana la urma dacă vrei tot îți găsești pe cineva dar dacă ai o atitudine negativă tot timpul și-ți plângi de mila slabe șanse! Ieși nene afara la aer mergi și tu într-un club la un bar cunoaște oamenii noi strânge banii călătorește găseșteti o activitate! Stand în casă cu telefonul în mana sau în fata calculatorului nu rezolvi nimic mai bine trăieșteți viața din plin decât să tot aștepți o minune ca vezi tu femeile adevărate nu se găsesc în fata calculatorului sau a telefonului

| RAY explică (pentru iulia0514):

Cine sa plâns ma

| iulia0514 a răspuns (pentru RAY):

Cu siguranță nu eu!

| RAY explică (pentru iulia0514):

Daca nu iti convine nu raspunde

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, nu se poate.Pe internet se vand vrajeli ca trebuie sa lucrezi la personalitatea ta si sa ai incredere, dar am studiat putin toate chestiunile astea, iar afirmatiile de mai sus sunt eronate pentru ca:
1.Personalitatea ta se formeaza in primii 16 ani de viata in functie de interactiunile tale sociale care sunt greu de controlat(adica nu poti decide mereu cu ce oameni te intalnesti mereu). Ideea e ca nu prea ai cum sa lucrezi la personalitatea ta, ci se formeaza ea singura.
2.Conteaza aspectul fizic destul de mult pentru ambele sexe, si fara el adesea nu se poate face nimic(bine, asta nu e nimic nou).

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

A, si ca sa mai adaug ceva, sunt destui oameni care mi-au zis ca am o personalitate foarte misto si ca am incredere in mine, dar relatie nu am avut, deci asta e inca o dovada.

| Anonim147943 a răspuns:

Buna! Indiferent de cum arăti o să te placă cineva