| .sad a întrebat:

hy happy

nu mai inteleg nimic il plac de vreun an de zile la scl facea niste faze destul de nasoalesadma ignora ii cadea fata cand ma vedea spunea ca nu il intereseaza persoana mea. dar la premiera ne'am cam apropiat unul de celalat. dupa ce s-a terminat premiera toata cls lui s'au dus la un bar el isi numara colegi si la un momendat a ajuns cu degetul in dreptul meu se uita fix in ochii mai in ziua aia am facut rostt de nr lui de tel i'am trimis un sms si l'am intrebat dc ma uraste asa de tare ca sufar din cauza lui si ca daca vrea sa fim amici doar atat daca mai mult nu se poate mai pe seara primiesc rapsunsul de la el _imi spune ca se mai gandeste ca si el a suferit si stie cum e si ca nu promite nimic pe la vreo 12 noapte i'am trimis un smshappy si l'am intrebat daca vineri vine la scl sa isi ia niste fise_el o zis ca nu vinesad m'a mai intrebat daca am mai avut prieten si ktzi ani am _sad ca el mai sta 2 saptamana in tara si dupa pleaca in italia acolo sta 2_3 saptamana happy si ca daca vreau sa ne intanlim cand vine am vb mai multe vineri m-am dus la scl am trec prin fata clasei lui era el maicasa si taicasu sad mama lui se uita la mine mereu seara i'am trim un sms i'am spus ca plec la tara sambata si duminica m'a intrebat cat stau acolo si ca ar vrea sa fie cu mine dar sa il mai las ceva timp sa se mai gandeascasad
nu stiu ce sa fac nu stiu ce sa cred sad am impresia ca isi bate joc dupa fazele care le face la scl
voi ce credeti?
tnxlove struck

5 răspunsuri:
| imyourdestiny2 a răspuns:

Intalneste`te cu el ...vezi cum se comporta daca vrea ceva de la tine big grin si daca nu ...nu trebuie sa fi cu el.

bafta!

| szandi a răspuns:

Gaseste o zi cand nu e incarcat. invita. l si spune. i totu`. daca o tine tot pe indiferenta. lasa. l... ingnora. l happy si daca vrea ceva. vine el la tine happy.
si eu ma uram cu unu din colegi. urat de tot laughing. acum suntem impreuna. si ne iubim happy big grin. pup :*

| ionutzel04 a răspuns:

Pai zii pe fata...nu tot evita...

| ionutzel04 a răspuns:

Zii sa va intalniti undeva si sa clarificati totulhappydaca vrea sa fie cu tine happysau nusad nu stiu de ce tot evita. pote e ca si mine->seara ma gandesc ca as vrea sa am o relatie --dimineata nu... fuga de responsabilitate. sper ca ti-am fost de foloshappy

| .sad explică:

Facea sczi