| DenisKevin2000 a întrebat:

I-a intarziat ciclul 2 zile, specificand ca a avut 5 zile cu scurgeri vaginale albe, de ce a întârziat?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esa este minoră sa mearga impreuna cu mama ei la ginecolog, degeaba pui aici 1000 de intrebari nu stie nimeni de ce, daca faci sex asuma ti consecintele, si ea ar trebui sa i spuna mamei ce probleme are sa o duca la doctor.

| ancaval a răspuns:

Cum poți întreba așa ceva? Să meargă la medic.

| BlankSpace a răspuns:

Ati facut sex neprotejat?
Daca nu s-ar putea sa fie acel lichid al femeii. Nu este motiv de ingrijorare.