| Culoareincolora24 a întrebat:

Și a schimbat atât de mult atitudinea în ultimul timp se crede cea mai buna dar eu tot o plac dar nu știu ce sa fac sa își revină... Idei?

5 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Nu o baga in seama. Cand nu mai ai ceva iti pare rau.

| Culoareincolora24 explică (pentru christall):

Îmi arata nepăsare dacă fac asa ceva zilele trecute i am spus ca ma enervează și îmi arata ca nu ii pasa

| christall a răspuns (pentru Culoareincolora24):

Atunci trebuie s-o lasi in pace.

| ShamelessQboy a răspuns:

Depinde de motiv, poate ă realizat ca are mai mulți admiratori decat credea, ori ai suparat-o tu cu ceva?

| valentinatvd a răspuns:

Ai lasat o sa prinda aripi, coboar o putin pe pământ, complimenteaza finut si alte fete sa vada ca nu e singura frumoasa pe pamant