| vreausatesun a întrebat:

I-am facut sex oral prietenului meu si cand a ejaculat mi-a venit sa vomit se la sperma. E ceva normal?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu te-a anuntat ce urmeaza sa faca se poate considera ca a procedat ca un ultim cocalar nesimtit.Ar putea fi considerat ca fiind normal modul tau de a reactiona doar in cazul in care sperma a fost ejaculata direct in esofagul tau si din acest motiv a aparut starea de inec/sufocare.Senzatia de voma nu poate fi cauzat de gustul spermei decat in cel mai rau caz asa cum am spus din cauza volumului sau a consistentei.Deci nu este o reactie normala.laughing

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te-a avertizat că urmează să termine - e foarte posibil să te fi prins nepregătită și să fi declanșat involuntar reflexul de vomă atingând senzorii nervoși din „fundul gurii".
Să te-nveți minte să iei în guriță orice penis de neisprăvit nesimțit!

| Xpressurself a răspuns:

Ca n-a stiut, de aceea. era prima data.

| Xpressurself a răspuns:

Nu mai fa ce nu-ti place. in plus fetele prefera sa o faca cand sunt foarte excitate nu asa din prima. nu ai experienta sexuala asa ca ia-o cu inceputul si accepta numai ce iti face placere.