| Hereiam7 a întrebat:

I-am scris in seara asta, nu mai suport sa vad ca se uita la mesaje si nu raspunde, nu zice nimic, apoi nu raspunde nici la apeluri. "Cand te intreb daca ma iei in brate zici "nu" sau "dea", apoi te uiti la mesaje si nu mai vorbesti, nu zici nimic, seara nici noapte buna. Cand te-ai uitat la mesaj nu cred ca iti picau ochii in gura ca sa scrii noapte buna" Suntem la distanta, vorbim nu stiu ce sa mai fac, nu vreau sa ma despart de el, dar cred ca de maine nu o sa ii mai raspund...sau foarte sec. O fi mai bine asa? sad

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e mai bine așa.

| Hereiam7 explică:

I-am mai zis, nu mai pot, ma dispera. "Nu e prima data, e a nu stiu cata oara. Nu poti sa te mai prefaci ca iti pasa sau ca ma iubesti, sau care e problema?"

| Hereiam7 explică:

Nu i-am mai zis aia, altceva. Mi-a scris acum dupa aproape 3 ore ca dormea. cred ca minte, prea ma suna disperat, probabil se simte vinovat. Nu mai suna, mi-a scris pa

| Hereiam7 explică:

Nu a fost pa, a mai sunat si inca suna. Nu raspund, sigur a stat pe net si m-a ignorat, altfel nu se simtea vinovat incat sa ma sune disperat. Probabil si-a dat seama ca mi-a ajuns sa ma ignore asa gratuit