| croissant a întrebat:

I-am scris pe Instagram lui. As vrea sa mai fac o ultima incercare.Imi e dor de conversatiile mele cu el. Cu nimeni nu vorbeam asa cum vorbeam cu el... El e cu tachinatul etc. Cred ca m-am pripit dandu-i bloc pe wapp dar am o teama ca poate nu imi va raspunde... Am facut ceea ce am simtit, credeti ca este ok?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai tu stii ce a fost intre voi, si din ce motiv v ati despărtit, daca tu vrei sa stergi cu buretele sau sa uiti motivele despărtirii voastre si vrei sa te re împaci cu el atunci fă asa, ce varsta ai?

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

N-ai facut bine, problema ta.
Tot nu inteleg cum va blocati la o singura persoana si va tot mintiti prosteste ca vai nimeni nu mai este ca ea/el...patetic.
E o vorba romaneasca, niciodata n-o sa mai fie la fel, continua sa te amagesti prostestelaughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Da. Insa fii singura ca niciodata nu va mai fi la fel

| lorix a răspuns:

Inca nu-mi vine sa cred ca tu esti camila din poza dar ai o gandire de copil de 13 ani intrat la pubertate.

Răspuns utilizator avertizat