| zayidee a întrebat:

Ia uite ce am gasit pe net:"Dupa ce am nascut, eu si cu sotul meu am stabilit sa nu mai facem sex pana cand fata va face 18 ani.Mai sunt 4 ani si pana acum ne-am tinut de cuvant. Nu pot sa spun ca de-abia astept anul 2015 dar cred ca va fi un eveniment cu totul si cu totul deosebit, ceva ca prima oara." ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

O prostie.Ideea ca e sa nu vad utilitatea actului asta.Care-i sensul unei abstinente de 18 ani, si in cadrul unei casnicii?!

15 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Mare rahat, a mintit cineva pe internet.

| dreamgirl16 a răspuns:

Pocaitii Rrrrr? vb prostii, aberezi! Pocaiti fac in fiecare an cate un prunc! Mai rau ca iepuroaicele, ce drac vb? Mai informeaza`te despre penticostali astiaoh go on bye!

| zuzu a răspuns:

Duma!

| BAIATUL a răspuns:

Nu prea as crede poate nu au facut sex intre ei sotii dar el a facut cu alat femeie si ea cu alt barbatwinking

| ccriss a răspuns:

Omg :O cum rezista atata?:O Dumezeule cea mai mare prostie pa care am avut-o cum sa nu faci se 18 ani?

| niko a răspuns:

Tu chiar crezi ca tot ce zboara se mananca?
Ma roglaughing ar mai fii o variantalaughing aman2 sa aiba amanti laughing)

| crucialmelody a răspuns:

Nu vad ce legatura are fetita cu sexul parintilor. Poate ca au stabilit lucrul acesta pentru a fi focalizati pe copil. Nu stiu. Eu una n-as face chestia asta cu sotul meu. Dumnezeule, de-aia e sotul meu.laughing. In fine.

| Chrisz a răspuns:

Vrajeala.

Răspuns utilizator avertizat
| tzintzi a răspuns:

Si iata cum ajunge sotul sa devina infidel.E cea mai mare prostie pe care am auzit-o.mai ales intr-o casnicie.

Răspuns utilizator avertizat
| Cathuzik a răspuns:

Am trait sa o aud si p'astalaughing) o mare prostie...

| KidaxRawr a răspuns:

Doamne. de parca se crapa pamantu in doua daca nu fac cei 2 sex pana face fica lor 18 ani.

| unarab40 a răspuns:

Organul care nu se foloseste,, atrofiaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu crezi aşa ceva.