| Loredana96 a întrebat:

Iată că am revenit cu noutăţi.Cu cîteva zile în urmă am pus întrebarea asta: http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/salut-din-motiv-ca-nu- am-cui-sa-ma-jalui-si-consider-ca-nimeni-din-cei-apropia ti-nu-ma-vor-intelege-am-decis-sa-va-cer_2/

Ieri m-a sunat de dimineaţă şi şi-a cerut scuze pentru cuvintele spune.A spus că a fost nervos.M-a întrebat dacă nu doresc să ne vedem. Iarăşi l-am refuzat.Astăzi iarăşi m-a sunat şi m-a întrebat dacă pot să ies cu el.Am spus că nu pot.Şi el a început deja să îmi spună că el nu poate să mai aibă atît de multă răbdare cu mine atîta timp cît eu nu îi atrag nici o atenţie şi atîta timp cît de la mine nu primeşte niciodată un răspuns pozitiv.Şi mi-a pus o întrebare categorică.M-a pus să îi spun astăzi dacă voi ieşi cu el zilele astea, dacă da bine, dacă nu el va uita de mine că deja s-a săturat.Nu am putut să îi răspund la acea întrebare atunci dar mi-a spus să mă gîndesc bine.

Între noi e diferenţa de şase ani.Eu m-am ataşat de foarte mult, pot să spun că m-am îndrăgostit şi mi-e foarte greu să mă abţin, mi-e foarte greu să îi răspund mereu:NU.Problema e că tata nu prea e de acord, nu pentru că e mai mare dar pentru că a fumat iarb cu vreo 2 ani în urmă.

Dar eu cred în el.Nu orice băiat ar putea să insiste 2 luni de zile.Şi cînd am ieşit cu el a încercat odată să mă sărute pe buze.Şi apoi m-a apucat de mţnă şi a spus că poate eu mă gîndesc că el la vîrsta lui vrea de la mine sex.A spus că totul va fi aşa cum doresc eu.El nu cere de la mine nimic, vrea doar să am încredere în el şi şă petrec timpul cu el.

Nuştiu, chiar nuştiu ce să fac.Voi putea oare să-l coving vreodată pe tata?

6 răspunsuri:
| Loredana96 explică:

El 22 ani, eu 16

| Loredana96 explică:

Pai avind in vedere ca in aproape toate familiile sotul e mai mare cu cel putin 5 ani...
nu ma supar, doar am nevoie de raspunsuri sincere si la tema.Nu sa ma ia cineva la misto.

| Loredana96 explică:

Nu am ce să te întreb.Deja ştiu care e părerea ta referitor la această întrebare, altceva nu ma interesează.

| Loredana96 explică:

El nu mi-a spus că nu îl interesează de mine.Mi-a spus să uit tot ce mi-a spus în acele două luni cît s-a tot rugat să fim împreună.Şi peste două zile mi-a spus că a spus lucru ăla la nervi, că are şi el orgoliu şi nu se simte bine că îl tot refuz mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loredana96):

Am sters conversatia, eram penibil laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loredana96):

Ce zici?