| Costinamiha a întrebat:

Iau anticoncepționale Yasmin, iar ultimul contact l-am avut acum paisprezece zile, de ieri ma dor continuu sâni, pot sa fi rămas gravida? Va rog sa-mi raspundeti!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ti-ai administrat zi de zi corect si la timp pastila AC atunci formarea unei sarcini este in proportie de 99, 93 % IMPOSIBILA.

| Ami123 a răspuns:

Daca iei aticonceptionale putin probabil sa fi insarcinata, asta numa daca nu cumva ai sarit peste o pastila. Si sani pot sa te doara din cauza ca trebuie sa iti vina ciclu!