| terry123 a întrebat:

Ideea de a fi virgin m-a făcut sa sun o tipa (publi) recunosc ca nu a fost cea mai buna idee, tipa chiar arata bine. Am plătit o ora și in tot acest timp nu am reușit sa,, ma eliberez’’ am plecat neterminat. De ce? Cu toate astea, mai sunt virgin?

Răspuns Câştigător
| Anonima1441 a răspuns:

Eu zic că ar fi fost ok sa te abții. sa cauți persoana potrivită pentru acest lucru eu sunt mai de moda veche și prefer sa fac anumite chestii intime cu o singura persoană deoarece nu știu câte persoane au trecut prin patul anumitor persoane cu care aleg eu sa mi unesc hormonii.
Dar nu te judec sau alte chestii de genul nu, nu mai ești virgin.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai ești virgin dacă ai penetrat vaginul.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca esti inca incepator si neexperimentat.
Mai bine te masturbai singur, ca era mai sanatos si te terminai, asa te-ai facut de rusine si ai si platit pentru asta.
Sper ca ai folosit prezervativ, sa nu te trezesti ca de banutii aia te-ai procopsit si cu vreun HIV, sifilis sau cine stie ce alt BTS.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti virgin.

| Mayhem666 a răspuns:

Cat de disperati mai sunt unii, vai de capul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din momentul când ai penetrat-o nu mai ești virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua după jasmina ca nu te ai făcut de rușine, pe alea le interesează doar banii și atât! Acolo vei găsi doar sex mecanic, și gemete fake.
De ras te faci la civile ca ele bârfesc la alții, alea sunt discrete.

Răspuns utilizator avertizat
| Silviu0792 a răspuns:

Suna la alta si explica-i situatia poate da dovada de mai multa intelegere si te ia mai usor, stai linistit in viitorul apropiat pentru baietii de rand ASTA VA FI SINGURA OPTIUNE in materie de footut

| LeCaras a răspuns:

Data viitoare dai o laba si din banii aia ia-ti bere.

| mhnxa a răspuns:

Mai du-te odata