| Marius22222222222 a întrebat:

Idei de locuri in care poti face sex? Cel mai bun raspuns primeste funda

16 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

In lanul de porumb și cu puțin noroc poate îți intra și un stulete in fund...sa vezi atunci senzații...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In mijlocul drumului.

| Emilian65 a răspuns:

Patul de acasa.

| Frank51 a răspuns:

La marginea unei paduri pe o patura, langa foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piscina, jacuzzi, sauna sau dus.

| Catalin77945 a răspuns:

Pat,masina,plaja

| Musca88 a răspuns:

Parcarea la mc donalds

| tup3u a răspuns:

La colțul blocului, valabil doar noaptea happy

| Kajun a răspuns:

Pe bloc, mașină, cabina de probă, plajă, pe barca in mijlocul oceanului, peșteră, in baia de la mall.

| Stochel a răspuns:

Păi depinde si de anotimp daca este vara si cald afara eu stiu la o pădure, sau o plajă de asta unde nu prea este lume, adica cum ar fi delta sau la dunăre undeva intri pădurice sau in apa sau daca este iarna afara undeva noaptea într-o scara de bloc unde nu prea este asa mare circulație sau undeva unde este vreo paraseala sau in masina sa ai vreo dubă, maxi taxi sau un vito se poate gasi imaginatie sa ai sau închiriezi un regim hotelier so iti faci treaba linistit, mult succes la dat la buci

| Marius22222222222 explică (pentru Stochel):

Ms de raspuns. E doar o curiozitate sa zicem. Interesant ca nici o fata nu raspunde la asa ceva

| TheWhiteDemons a răspuns:

In cimitir,daca esti o persoana mai intunecata si iti place un peisaj sumbru, in pat daca esti o persoana normala si incepator, in padure daca esti mai fresh, exotic, pe plaja daca vrei o senzatie de liniste, confort (ma rog adica pentru tine ca pentru ea vor fi dureri big grin ) si in sauna sau jacuzzi daca vrei sa te sufoci cu tot cu ea sau sa simti caldura interioara si exterioara in acelasi timp sa vi se topeasca orice sentiment.

| StefanAdam a răspuns:

La gradinita

| programator010experimentat a răspuns:

In dulap, in baie, noaptea in parc. Poti sa mai alte idei daca esti creativ si salbatic laughing

| Moisa_Gabi_2000 a răspuns:

In statii de autobuz, in magazine, in piscine si in sala de clasa(pe diriginta sau directoare).

| Amputade20cm a răspuns:

In padure sau in tufisuri ca sa simti cum frunzele te pisca la fundulet. Este o senzatie naturala!