| AnemonaP a întrebat:

Ieri am avut primul sarutbatting eyelashes. Deci iesisem de la scoala cu 3 baieti, si unul pe care il plac ma tinea in brate, cu mana la spatele meu cv de genu laughing si ma intrebase daca mai stau afara ca el trebuie sa ajunga la o ora exacta acasa, si am ajuns pana in blocul unui baiat, si stand in bloc asteptandu-l sa ia o cheie, se apropia de mine acel baiat tudor, si zicea sa-l facem gelos pe celalaltbatting eyelashes, si cand eram afara mi-a dat asa cu buzele aproape de buzele mele,. si aveam niste pufuleti si ii baga in gura si ii imparteam, si i-am atins de vreo 3 ori buzele, si dupa cand eram in cimitir a spus asteapta putin sau cv de genu, si ne-am sarutat dupa, stateam pe o banca eu peste el intr-o pozitie si celalalt baiat mi-a pus hanoracul in capul meu si el l-a tras si peste capul lui si se facuse intuneric si ne sarutasem acolo vreo 2-3 min, cred sau mai putin, si dupa ce plecase acei baieti intrasem iintr-un cavou sau o casa dinaia din cimitir si ne-am sarutat acolo mult timp si dupa plecasem acasa, ce credeti >:"? Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| covaci101 a răspuns:

Da,este ceva romantic în cimitir, pe o placa de marmură sau de ciment Trebuie să-ţi spun că scriitoarea Sandra Brown este copil mic pe langă scenariul tău! Oricum te aşteptăm pe TPU şi cu alte povestiri! oh go on

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ci dracu faci tu dupa ore copila? Mergi prin cimitire cu baietii? Mama ta stie? Stie ca te duci la baieti dupa ore? Ai?waiting

| Азбука a răspuns:

La asa postare, orice raspuns ar fi de prisos! straight face

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Intrebarea ta pentru noi este : Ce credem despre ce s-a intamplat?
Hmm.Cred ca e logic, daca v-ati sarutat. straight face
Si plus de asta faza cu cimitirul!? laughing
Ati fost in cimitir si v-ati sarutat?
straight face Prima parte cu sarutul si asa.e ceva normal ca toti o sa avem parte de saruturi, dar faza cu cimitirul. straight face
Sau este o intrebare pusa asa...din lipsa de ocupatie?
Mda oh go on...

| LaraDésire a răspuns:

Induiosator!

| xXx_6966 a răspuns:

Foarte frumos

| RawrLexa a răspuns:

Nu crezi ca dai cam multe indicatii, alsate misterioasa, ca nu stiu daca pe cineva ai lasat cu gura acscata dupa ce au terminat de citit, sau cel multin cascau de somn/plictiseaala. straight face

| Chris a răspuns:

Nu cred ca ii pasa cuiva de cum iti petreci tu timpul liber. E ireal PS-ul tau, avand in vedere ca "intrebarea" ta este una stupida, la randul ei.

| underground05 a răspuns (pentru Chris):

Si nu numai intrebare e stupida!

| Chris a răspuns (pentru underground05):

Da, ma rog, restul lucrurilor le-am ignorat...

| aurora50scumpika a răspuns:

Nah e ceva normal,dar in cimir? ce faceati acolo? Primul sarut va ramane mereu in mintea noastra chiar de fost frumos sau urat,insa banuiesc ca pentru tine a fost ceva minunat, ce pot sa-ti spun poate e un inceput de relatie, daca e asa.mult succes si inca ceva nu permite nimanui sa-si bata joc de tine!

| aleexuţ a răspuns:

Ok. Nu-s eu cea mai romantica fiinta, dar totusi, in cimitir? :-s In alta ordine de idei ce sa credem despre ce? Acum ce ai vrea? Sa-ti pui toata viata pe TPU, ca mai apoi sa-ti spunem noi ce credem despre ea? Frate, bravo tie! Dar crezi ca pe noi chiar ne intereseaza?

| deadea23 a răspuns:

Cum poti sa nu dai raspunsuri stupide la o intrebare si mai stupida?

| adanda a răspuns:

Vai c romanitic chatterbox

| iflirius a răspuns:

Scuza-ma,dar nu am inteles nimic din chestia asta...

| ToxicDream a răspuns:

Bai fata. eu zic sa lasi romanele deoparte si sa iti vezi de viata ta ca nu ne impresionezi cu povesti dupa renumitul google...oh go on ...in cimitir? sa fim serios raised eyebrows

| evilestevil a răspuns:

Povestiri din cripta.

| crinanarcisa a răspuns:

Ca esti frumoasa si ca te plac baieti, apropo cati ani ai?

| BaByBluE_9125 a răspuns:

De la scoala in bloc in bloc mancati pufuleti straight face interesant.sa continuam din bloc ati ajuns in cimitir I don't want to see macabru:o pe banca in cimitir peste el straight face tot in cimitir dar intr-un cavou [tu ai habar ce e ala un cavoubatting eyelashes? ] "sau casa din cimitir" ori te uiti prea mult la desene animate ori.oh go on