| elasexygagica a întrebat:

Ieri am cumparat mancare pentru katelul meu si miroase foarte bine incat as gusta si eu o bucatica, dar mi-e frica sa nu fie toxica si sa mor si vreau sa va intreb, ce mi se intampla daca gust mancarea pentru catei? Nu ma pot abtine mirosul ala bun, numa la el ma gandesc, vb serios sad

Răspuns Câştigător
| ADRIAN_1705 a răspuns:

Un prieten a mancat cu pumnul si nu are nimic

38 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu zic să mănânci o gelatină ca să îţi treacă.

pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Daca vrei iti dau mancarea papagalului meuhee hee

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, nu cred ca o sa-ti placa la gust... dar toxica nu este, bineinteles. mancarea de caini contine, in general, carne, grasimi vegetale si animale, minerale, vitamina E, A si C si cereale cu continut mare de carbohidrati. si tu, ca om, mananci carne, grasimi, minerale si vitamine.deci mancarea de caini nu e toxica happy doar ca nu cred ca iti va placea gustul.totusi, de ce sa nu incerci?

| tarziu a răspuns:

Am un amic, manca biscuiti de caini. Nu vrei sa stii ce gaze trage dupa cateva minute!

| Sara2 a răspuns:

Nu are nimic, acum vb la modul serios, mie nu imi plac tampeniile alea au un miros oribil da cand eram mica ii dadeam si eu la picsica, spargeam in dinti sugeam un pic si apoi ii dadeam, nu e nimic grav

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing mai bine nu mai gusta nu cred ca e toxic dar nu cred nici ca e bine sa mananci mancare de catei.mai bine te abti.

| cristianorudi7 a răspuns:

Bai deci daca nu era TPU cu intrebarile astea muream prost.doamne cum poti sa intrebi asa ceva? nu mai mai mira nimic in tara asta plina de *** - si la propriu si la figurat

| traficanta a răspuns:

laughing mananca mananca

vezi sa nu incepi sa latri

| Morphine21 a răspuns:

Crapa in tine curvo.
da sa stii ca aia de sobolani e mai buna.
scapa lumea de o panarama ca tine.

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Contine E-uri.Ai grija.

| Akid a răspuns:

Intrebare pentru neuronul ala al tau:
tu gandesti inainte sa vb?
uite un sfat: inainte sa vb gandeste
sau vb mai putin
asa o sa ai timp mai mult ca sa gandesti!

winking

| marya a răspuns:

Pai nu are nimic daca gusti, mancarea pentru catel este facuta din carne si grasime. Daca tu ai curajul sa gosti sa stii ca nu te imbolnavesti, sau cine stie ce patesti.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

O sa iti creasca o coada mare si o sa latri.esti nebuna!

| Reverse a răspuns:

That made my day. Can-n filmele cu prosti.;]

| Reverse a răspuns:

O sa iti faca blana pufoasa, dintii puternici. ce mai, o sa fii cel mai frumos caine din cartier! Felicitari rolling eyes
Lasand gluma la o parte. de ce ne mai intrebi? Ia si da-i cu paine, tata.

| ecstasy:* a răspuns:

Te transformi in cainerolling on the floorrolling on the floor si gandeste-te la bietul catel ca nu ii mai ramane deloc mancarelaughing

| Mia a răspuns:

O intrebare la fel de stupida la fel ca toate celelalte intrebari puse de tine...

| mary a răspuns:

Te sfatuiesc sa mananci (poate scapam dracul de tine)

| DUTCH a răspuns:

O să-ţi crească blană

| LLO a răspuns:

Te faci caţeauăsmug

| Robert_3357 a răspuns:

Mananca poate mai tarziu vrei sa faci ca o catea

| Anapoda a răspuns:

Hey...nu te ingrijora.si mie imi placeau cand eram mai mica...nu patesti nimic de la ele, daca erau toxice nu erau bune nici pentru catel.nu-ti mai fa griji

| Balonashee a răspuns:

O prietena de a mamaei ei era cu catelusa in masina si parinti au plecat la magazin si era cu bobitele catelusei si ii era foame si a mancat toata punga si catelusa ei se uita mirata la ea ar fi vrut si ea saraca dar i-a mancat toate boabele laughing)

| larya234 a răspuns:

Esti Dusa cu D mare. silly

| God_1675 a răspuns:

Maine poimaine zici ca vrei mazline de la capră.

| oanyyy a răspuns:

Fratele meu mai mic mananca furnici. vb serios! Nu l-ar afecta dac' ar manca si mancare de catzey.Bafta,mumoaso!

Te pupa Oana

| NaNe_8041 a răspuns:

Doamnee...mai bine du-te la un psiholog sa te vada da vezi cand te duci sa fi amabila si sa nu latri [mai bine dai din coada]

| MeowWow a răspuns:

In cel mai rau caz o diaree big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba voi sunteti nebuni? Nu stiu ce contine mancarea de caini dar stiu sigur 100% ca pernutele alea de le face reclama pe televizor pentru pisici sunt umplute cu facat de soareci si sobolani! Pt ca pisicilor asta le place. Nu glumesc!