| xFaith a întrebat:

Ieri am vb cu colegul meu de clasa. ne-am dat in vba iar eu i-am spus ca l`am placut (in trecut) iar apoi el m-a intrebat daca il mai plac si acum iar eu i-am spus ca nu, apoi s`a suparat si a iesit dupa mess

Va rog eu mult. ati putea sa`mi spuneti si mie cum sa-l conving ca el sa nu ma spuna celorlalti colegi? nu as vrea sa rada de mine toti si mai ales el sad

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Sa rada de tine? Din ce motiv? Ca il placi? Pai iti pot spune ceva: De dragoste sa nu iti fie rusine nici o data, dar nici o data!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

LOL el simtea ceva puternic pentru tine si tu cand l-ai refuzat la-i ranit, si acum el normal ca este suparat! Daca il mai iubesti eu spun sa vorbesti cu el in privat neaparat in privat, si sa ii spui ca inca il iubesti si ai spus asa pe mess sa vezi ce spune el (pe post de scuza) si sunt sigur ca daca te iubeste va intelege instant!
Daca nu il iubesti asta e si de ce te-ar spune?rolling on the floor si de ce ar rade de tine?rolling on the floor lool in ce clasa esti mai? In a 4-a? Sorry sa-ti zic dar daca se rade de tine din cauza asta ai niste colegi imaturi retardati mintal formati din sperma artificiala!

| Byutza_8714 a răspuns:

Dc ar rade de tine? poate si el te place sau te placea si daca simte si el ceva pentru tine nu o sa mai spuna la nimeni. Bafta

| deyu1998 a răspuns:

In primul rand.Probabil el simte ceva pentru tine si a fost putin dezamagit ca i-ai spus ca nu il mai placi.si nestiind cum sa suporte situatia a iesit de pe mess.
In al doilea rand vorbeste cu el si poti sa ii zici ceva de genu : Uite imi pare rau daca te-am ranit cu ceva daca vrei sa vorbim despre asta eu te ascult cu cea mai mare placere dar as vrea ca acest lucru sa ramana intre noi doi sa nu afle si altcineva.

Succes kiss fundita?; x

| Raluuuu a răspuns:

Nu au de ce sa rada de tine. oricum tu L`AI placut [in trecut] daca ar rade de tine inseamna ca sunt niste copiibig grinnu le da atentie.pur si simplu IGNORA`L>big grin