| AvalohAlyn a întrebat:

Ieri cand m-am masturbat nu am mai simtit la orgasm o senzatie intensa de placere si mi s-a mai intamplat asa. Excitat am fost dar placerea s-a simtit la 15%.De ce?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Incearca si cu cealalta mana frate... poate mai schimbi senzatia laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Rutina bat-o vina. Mai schimba cate ceva, macar ambianta daca nu si altceva. big grin

| doctorandus a răspuns:

Excitabilitatea si senzatiile scad cu varsta.

| minrest a răspuns:

Nu uita ca atunci cand ne masturbam imitam unele elemente ale sexului cu o partenera. Nu se compara copia cu originalul. Masturbatia se bazeaza pe fantezie, iar fantezia isi epuizeaza verosimilitatea si puterea de atractie in timp, pe cand o femeie poate fi din ce in ce mai atragatoare, pe masura ce o cunosti mai bine.

| kandaraki a răspuns:

Cum ai calculat 15%? ai vreun termometru bagat in fund si vezi?
fiindca esti un prost care se masturbeaza, de asta!

| OrbulCuVedere a răspuns:

Mai baga o tura vezi cum te simti si ne spui.

| Hitrul a răspuns:

Pentru asta este dat si cealalta mana, incearca si poate mai simpti ceva.