| ciocolata a întrebat:

Ieri eram impreuna ne-am intalnit totul a fost ok...azi ne-am intalnit accidental am vb dupa am mers acasa si am plecat mi-a propus sa ne intalnim nu am putut merge si s-a suparat si mia inchis telefonul in nas dupa aceea ne-am vazut dar se comporta cu mine ca cu o amica dupa 2ore l-am sunat si intrebat daca mai suntem sau nu impreuna si a zis ca nu conteaza...lam luat ca pe un nu si i-am inchis telefonul
Ce sa fac? Oare s-a suparat pe mine si dinaia s-a desp de mine? Oare are pe allta? O sa ne mai impacam? am fost desp de 3 si ne-am impacat mereu am trecut prin multe impreuna....va rog ajutima

Răspuns Câştigător
| FeelTheHappines a răspuns:

Daca el s-a suparat pe tine dintr-un asa motiv minuscul atunci:
1.nu tine la tine si nu incearca sa reguleze relatia voastra;
2.are vreo problema nu neaparat referitoare la tine
insa cred ca ar trebui sa-i iesi in fata, sa faci pasu spre el, si daca tine la tine si la relatia voastra atunci va intelege si veti fi impreuna, insa nu trebuie sa fii insistenta, sa nu-l sufoci. Faci tu un pas, si apoi daca tine de destin sa fiti impreuna va face si el un pas spre tine, altfel lasa-l si gasesteti unul care intr-adevar te merita
p. s: este o asa zicatoare ruseasca"boh kiubit troitzu"-dumnezeu iubeste trei.big grinbig grin poate ca pina aici a fost, oricum bafta:*

1 răspuns:
| Takocska a răspuns:

Sincer mai bine las-o. Am avut prietena de genu nu stiam cand ce vrea numa ca facea faze de astea mai bine las-o decat se te complici si mai rau. Iti spun eu am simtit pe propria mea piele mai bine las-o amu decat atunci cand devii si mai indragostit si eu am lasat foarte greu si amu ma bucur ca actuala o sa fie si nevasta mea. Deci iti spun lasa amu ca daca ati despartit deja atunci nu e de bine. Stai linistit o sa fie altu.