| 123Julia a întrebat:

Ieri la scoala am fost in baia baietilor si prietenul meu cand a venit mi-a pus mana pe fund fara sa imi spuna nimic. Apoi a intrat in toaleta si a venit o fata si la intredat daca pentru sa intre si el a zis ca da dar de ce? Pai sa facem putin sex, iar el a zis ca da. ce sa fac mi-e cam frica.si chiar miercuri am facut sex cu el.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

surprise WHAT? Pai si cum tu i-ai vazut si tot ti-a mai negat in fata? Si tu de ce il mai intrebai, nu erai sigura de ceea ce ai vazut? Doamne fereste ce au ajuns scolile din Romania! De ce nu ai spus directorului scolii? Si tu inca mai esti cu el si ii crezi scuzele tampite? Doamne fereste! Vezi-ti de viata ta si nu il mai baga in seama, ca nu ajungi bine pe langa el! Asculta ce iti spun!

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca te-ar iubi nu ar spune asta nici in gluma, pentru ca tu erai de fata nu? Nu crezi ca aia doi cam radeau de tine? Daca era sa faca ceva o spuneau in gura mare sa stie toata scoala? Cred ca e genul de baiat golanas, care cauta doar aventuri (sex), si cum deja pe tine te-a avut, mai cauta si in alte parti, de ce nu? Si cum vrei sa iti spuna ca a facut ceva? E prost sa recunoasca? Cu cat mai multe, cu atat mai bine. Tu fi geloasa in continuare si lasa-l sa-si bata joc! oh go on Nu crezi ca ar trebui sa ii dai papucii? Sa ai un baiat care sa te merite si sa te respecte? Ori consideri ca asta e respect din partea lui? o.O

| 123Julia explică (pentru IsabelaIssa):

Da eram de fata dar am intrat si chiar facea sex.

| 123Julia explică (pentru IsabelaIssa):

Am vrut sa vad ca minte sau nu.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru 123Julia):

Si inca mai esti cu el?

| 123Julia explică (pentru IsabelaIssa):

Nu, nu mai sunt

| IsabelaIssa a răspuns (pentru 123Julia):

Ok. bine ai facut. atunci uita de el, si vezi-ti de viata ta. cauta-ti un baiat cuminte care sa te merite si sa te respecte. bye bye!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru 123Julia):

surprise WHAT? Pai si cum tu i-ai vazut si tot ti-a mai negat in fata? Si tu de ce il mai intrebai, nu erai sigura de ceea ce ai vazut? Doamne fereste ce au ajuns scolile din Romania! De ce nu ai spus directorului scolii? Si tu inca mai esti cu el si ii crezi scuzele tampite? Doamne fereste! Vezi-ti de viata ta si nu il mai baga in seama, ca nu ajungi bine pe langa el! Asculta ce iti spun!

| ღClauuღ a răspuns:

Pai vorbeste cu el. Daca e adevarat faci cum consideri, dar eu zic ca numai merita nici o sansa daca a facut`o cu alta chiar cand tu erai in baie. Apropo cati ani aveti?

| telarico a răspuns (pentru ღClauuღ):

18 jumate si el la fel

| 123Julia explică (pentru ღClauuღ):

Eu18 jumate si el la fel dar cum sa zic ca mi-a zis ca nu a facut asa ceva.

| 6111992 a răspuns:

Buna din cate am vazut nu mai esti cu el sa stii ca ai luat cea mai buna decizie, nu are rost sa stai cu cineva care nu te merita si nu te apreciaza iti doresc sa gasesti pe cineva care sa te merite.

| Casutanta a răspuns:

Pai daca a zis in gluma nul baga in seama dar nu-l lasa ne supraveghat daca nu poti tu pune o prietena foarte buna si daca nu sarutal mai mult inbratiseazal sau daca nu vrea spui si tu ca ai pierdut un pariu si daca vezi nu mai reactioneaza fara iubire e clar ca nu mia vrea sa fie cu tine.Dar uita-te la ochi lui cand se uita la tine ar trebui sai sclipeasca si eu is indragostit si nu mai stiu ce sa fac

| 123Julia explică:

Urgent va rog