| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am intalnit cu prietena si era singura acasa. Am lasat-o la scara si m-am intors acasa. Era 1 noaptea. Azi m-a intrebat daca as fi vrut sa ma invite la ea si i-am zis ca m-as fi bucurat daca ar m-ar fi invitat. Apoi a zis ca data viitoare sa stam in casa ca suntem mari. Voi ce credeti ca vrea? E ceva cu subinteles?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu, pur si simplu vroia sa-i vezi casa si sa nu te superi ca te lasa afara.

| Razvy112 a răspuns:

Daca nu mai e virgina si suntet de cv timp impreuna i-ati un prezervativ la tine, iar dac maie este slabe sanse... happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti sa stii pana nu mergi.Si nu uita sa iei macar 2-3 prezervative.

| Mihaela1964 a răspuns:

Parca are fi, dar poate fi si o simpla invitatie.Vezi cum se desfasoara ostilitatile cand vei merge.

Răspuns utilizator avertizat
| rosalinda985 a răspuns:

Poate vrea sa va nu stiu...laughing) nu te gandii doar la prostii

| AlexSmile a răspuns:

Vroia sa te invite in casa la ea dar poate i-a fost rusine.Si daca a zis ca data viitoare te va invita in casa la ea, atunci inseamna ca totul e ok.