| Iancugeorgiana a întrebat:

Ieriam jucat adevar si provocare afara cu niste prieteni si cu fostul meu prieten.Eu am ales odata adevar si m-au intrebat daca mai tin la el si am spus"da, mai tin la el"apoi fostul meu prieten alegea doar provocari si cand ii dadeau ca sa ma pupe pe mine refuza si alegea sa faca altcevasadma simteam si prost in momentele aleasad
De ce credeti ca fostul meu prieten alegea oricare alt lucru numai sa nu ma pupe pe mine cand i se dadeau provocari?(mentionez ca avem 0 luna de cand ne-am despartit);sad

8 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

In locul tau alegeam doar provocari [fara refuzuri] sa vada si el ca nu toata lumea e proasta.In momentul ala nu ma interesa nimic decat sa il fac geloswinkinglaughing

| alinutzaap a răspuns:

A vrut sa te faca geloasa laughing fa`l si tu smug

| noname2021 a răspuns:

Ori a vrut sa te faca geloasa ori nu mai vrea sa mai vorbeasca cu tine

| ionikpupik a răspuns:

Pai tu te-ai desp. de el sau el de tine? prin faptul ca tu practic ai recunoscut in fata lui prin intermediul jocului asta inseamna ca tu practic i-ai dat satisfactia de a sti ca inca iti place de el de ci cred ca e clar ca nu e baiatlu potrivit.Asa sunt majoritatea nu toti....majoritatea

| Iancugeorgiana explică (pentru ionikpupik):

El a pus punct relatiei noastre

| r0b0t a răspuns:

Sunt baiat, imi place sa fac o fata geloasalaughing
poate asta a vrut si elbig grin

| lithium19 a răspuns:

E simplu. fostul tau prieten nu mai vrea sa aiba de aface cu tine, si trebuie sa accepti asta. faptul ca ai recunoscut ca inca tii la el e o greseala dupa parerea mea. daca se comporta asa cu tine dupa ce v-ati despartit de o luna, lasa-l in pace si cauta unul mai bun. asta sigur nu te merita.