|

Ies sâmbăta cu o fata cu care am vorbit doar pe messenger și ea zice ca ieșim ca prieteni, am vreo șansă o cuceresc?

4 Raportează Evaluează
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Totul va depinde numai si numai de tine. In foarte mare masura de modul in care te vei comporta, de caracterul tau, si poate ca in primul rand de sarmul afisat, Pentru a fi bine informat trebuie sa stii ca sarmul reprezinta capacitatea unui barbat ''sa faca praf o femeie'', sa-i infranga împotrivirea si sa o convinga ca merita sa devina prieteni/iubiti chiar daca initial ea nu este convinsa. Succes!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Da, șanse mai mari de 0. Dar dacă vrei ca să și dureze, trebuie apoi să poți păstra ce ai cucerit. Asta se învață.

| a răspuns:

Daca tu nu stii, cum sa stim noi. Sansele sunt intre 0-100%.

| a răspuns:

Esti pe scara gresita.

http://www.laddertheory.com/ladderconstruction.htm

Ori vei fi tarfa ei intelectuala ori te va face de bani insa **** ai sanse foarte mici sa vezi, si mai mici sa atingi si cele mai mici sa ****.

| a răspuns:

Eu nu inteleg de ce discutati problemele acestea pe acest site mai bine discuta cu parintii aceste probleme, parintii dau mereu cele mai bune sfaturi dar ca sa te ajut o sa iti raspund la intrebarea ta, ai sanse de 0% sa o poti cuceri nu iti mai argumentez ca banuiesc ca stii de ce si oricum parerile sunt impartite dar ceea ce ti-am spus eu e total adevarul deoarece si eu am trecut prin asta si cei care au trecut stiu acest lucru si stiu poate te supara adevarul dar asta e viata sa stii cel mai idiot lucru creat de pe Pamantul asta e evident fata