| anonim_4396 a întrebat:

Îi place de ea, ei îi place de el, se apropie unul de celălalt dar lui îi este frică să nu fie de fapt victima ei, să nu fie o "glumă" din partea ei, ce poate el să facă pentru a avea mai multă încredere în persoanele care încearcă să se apropie de el având în vedere că ea este o persoană care în general vorbește cu multi băieți?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Sa meargă mai departe ca asa este în viata, exista riscuri cât și plăcerea experientelor cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Pai in primul rand sa nu mai vorbesti la persoana a doua despre tine, iar in al doilea rand sa gandesti

Poti intra intr-o relatie si sa iti asumi riscul ca vei fi dezamagit pentru ca sunt sanse mari sa se intample asta sau poti intra fara nici un fel de asteptare ca sa nu fi dezamagit?

Succes!

| Mopmop a răspuns:

E bine daca el isi asuma riscuri si daca relatia cu ea merge sau nu. E totul o loterie pana la urma, daca nu iei un bilet nu stii daca castigi sau nu.