| anonim_4396 a întrebat:

Ii poate explica cineva iubitului meu ca daca iau pastilele anticonceptionale asa cum a apus doctorul ginecolog, nu am cum sa raman insarcinata?
Please

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca nu ai face sex deloc pana la casatorie. Evpacat sa iei pastile pentru ca sunt si avortive, de multe ori opresc implantarea ovului fecundat in uter.Inauntea Creatorului un copil conceout de cateva ore are aceeasi valoare au un copil nascut deja. Cine ucide chiar si acesti copii aduce blestem peste viata lui.

| Catrice a răspuns:

Du-l la ginecologhee hee

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu ai cum sa rămâi

| gogugogugogu a răspuns:

Este adevarat, dar cum sa-i explicam?

| Anonim131220 a răspuns (pentru gogugogugogu):

Idk, oricum?‍♀️

| gogugogugogu a răspuns (pentru Anonim131220):

Mesaj pentru iubitul d-nei/d-rei Anonim131220:

Anticonceptionalele luate corect, dupa indicatiile medicului, o fereste pe iubita ta de sarcina.

| Vasile2003 a răspuns:

Iubitul Anonimei 131220, prietena ta nu poate rămâne însărcinată dacă ia anticoncepționale rolling on the floor

| Silviu0792 a răspuns:

Din vorbe sau prin practica laughing)?>

| Anuskaa a răspuns:

Scuze, dar schimba iubitu, cu unu care are creier si gandeste.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Da daca nu e turc

| Cupidonul69 a răspuns:

Adul si pe el la ginecolog!