| kristyk a întrebat:

Il plac pe un baiat, de fapt pe fostul sau actualul prieten pentru nu pot intelege ce vrea el, ne intelegem dupa o vreme parca nu mai este nimic intre noi, apoi iar revine dragostea. Nu stiu, ma place sau isi bate joc, ce sa fac? Sa ma despart de el, sa pun eu capat acestei relatii?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nici un rost sa fiti asa. Nu e normal sa va separati si sa fiti iar impreuna face misto.

| Deniisze a răspuns:

Într-o relaţie cel mai important lucru este comunicarea. Vorbeşte cu el şi clarificaţi totul. Baftă!