| RAY a întrebat:

Îmbunătățirea aspectului fizic consta în?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Consta in dus la abator si pus alt cap cu figura atractiva, ca degeaba pui haine de care vrei sau altele, peste un fizic neatractiv.
Ca in casa parteneru te vede fara hainele alea si alte aranjamente.

| RAY explică (pentru Mosotti):

In sf vad ca ai simtul umorului

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Tratamente de îngrijire de mii de euro

| RAY explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ce spui de pensat la mijloc?

| RAY explică:

Luati în serios tematica întrebări și răspundeți cu înțelepciune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce nu am mai muncit m-am îngrășat rapid la 110 kg în mai puțin de 1 an. După 8 luni am slăbit din nou cum eram înainte să mă îngraș.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pro sau contra pensatului la bărbați?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De pensat nici măcar nu am cunoscut vreun bărbat să facă așa ceva.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nici la mijloc? De partea aia vorbesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu și nici nevasta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

S-a ras nevasta jos acum vreo 20 de ani și i-am spus să nu o mai văd așa că nu pot să fac sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eu am putut să slăbesc 30 de kg în 8 luni la peste 45 de ani sigur și cei tineri pot dacă vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când aveam 110 kg nevasta mea spunea - Ești frumos și gras.

| dariaflorina a răspuns:

Exerciții fizice, dieta.

| RAY explică (pentru dariaflorina):

Cum arata partenerul dorit de tine?