| Dzitac_Nikoll_1989 a întrebat:

Imi curge ceva alb since lipiceos nu miroase sau cv de genu.
Si ma manca foarte tare.
Ce e?
E grav?
VA rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de o infectie uro-genitala si va trebui sa te prezinti de urgenta sa ti se colecteze o praba din scurgerea respectiva pentru a se determina natura infectiei si pe baza rezultatului obtinut sa ti se prescrie tratamentul de urmat in vederea vindecarii "pasaricii" tale. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă îți curg mucii și te mănâncă nasu', nu e grav. Cu un flacon de Olinth se rezolvă.
Dacă scurgerea și pruritul sunt în altă zonă, mai bine consulți un medic.

| coaiele a răspuns:

NU doar ca aia se numeste sperme