| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc enorm un suflet pereche care sa ma iubească.
M-am saturat de singurătate.
De fiecare data cand dau de una se cacă pe sufletul meu.
Familia spune că e prea devreme la 21 de ani sa ma gandesc pe plan profesional.
Dar nu prea pot, imi vin anumite sentimente, sufăr ca sunt singur, vreau sa îmbrățișez o fata cu toată dragostea, să-i sărut mâna sa simt acel sentiment...
De fiecare data am eșuat la subiectul ăsta...

34 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu stii cum sa o faci, referitor la pupat mana sau imbratisat o fata.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa iei lucrurile pas cu pas. Nu e prea devreme la 21 de ani. E normal sa vrei asa ceva. Incearca sa cunosti noi fete. Poate la locul de munca, ori prin ce cercuri te mai invarti tu. Ideea e sa nu grabesti lucrurile chiar daca vrei cu disperare o iubita. Fetele fug de baietii disperati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uită ce a fost.

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns:

Cam greu în ziua de azi să găsești o fată care să dorească o relație serioasă când majoritatea vor doar bani... Am 20 de ani și sunt în aceeași situație. Arăți bine din punct de vedere fizic? Fizicul e proba eliminatorie. Toate spun că fizicul nu contează, dar după el își aleg partenerii. Încearcă să te aranjezi, să miroși bine și ai grijă la igienă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Cand iti doresti sa faci un lucru cu tot dinadinsul, de cele mai multe ori nu o sa reusesti

Si oricum ar fi o relatie toxica deoarece vrei o realtie cu cineva din nevoie ci nu din bucurie

Iesi si cunoaste, nu cu toate tipele o sa ai chimie sau acelasi potential de a construi ceva impreuna

Succes!

| Jany123Jane a răspuns:

Saruta-mi mie mainile. Eu apreciez.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Cine esti? Spune-mi prenumele

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

De ce nu răspunzi. Spune-mi numele tău. dacă mai diubit cine sunt ..ai intrat in viața mea privată si nu e chiar frumos mai bine nu comentai la întrebările mele și te rog sa fii sa o persoana matură...
Și sa înțelegi ca fiecare are ofurile lui.așa ca nu trebuie sa râzi de intrebarile mele fiindca m-am prins cine esti!

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Sincer mi-e rusine ca miai citit întrebările... acum din cauza ta incerc sa le șterg dar nu pot ...cum doamne iarta-ma ai ajuns aici?

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca esti dus. De unde naibii sa ne cunoaștem? Tu nu intelegi sarcasmul?

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ma cunoști. Eu pe tine nici atat!

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Spune-mi numele tau! nu sunt dus
Doar. spune-mi ..doar inițialele

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Jur ca o fac si eu..ca sa fim kit

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Claudia, fratele meu. Mai bine acum?

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Da.da lasa.e fain cand nu esti sincer.în fine

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

De asta ai sters din întrebările tale la greu.dar hai sa fim maturi! O zi buna, nu ne cunoastem..asa fie

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

...crezi ca vrei. Nu ma obosesc sa conving un ignorant ca e asa cum zic.

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-am sters ca erau prostesti. Daca ai fi citit vreuna, ai fi observat care era subiectul abordat.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

De ce sunt ignorant?

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca ai impresia ca fata aia pe care o placi e pe contul asta si iti scrie.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Frumoasa psihologie inversa domnișoara A.G.B.
Te rog sa uiti de contul asta și de tot si de trăirile mele și gândurile mele nebune scrise pe acest cont! Nu nu cunoaștem, punct!

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

A.G.B? Asta de la ce vine? Tu chiar esti dus... vrei ig-ul meu sa te convingi?

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Te rog da ig tau

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Ce faci te-ai blocat? Ziceai ca dai ig sa ma convingi.

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis mesaj.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Am văzut..eh ..scuze ca te-am stresat dacă esti tu fata cu pisica.e bine
Doar ca la inceput ai vorbit într-un fel cum a făcut-o și ea..si fata ai e deșteaptă rau crede-mă..era posibilitate de 80 la % sa isi dea seama ca sunt eu după întrebare.
Mai ales cand tu ai spus ca esti subiectul întrebărilor mele.
M-am agitat pentru ca nu vreau sa afle viața mea personala, problemele si frustrările si gandurile mele.mi-ar fi fost rușine..sa vada întrebările.

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

...pai, i-ai spus ce nume ai pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Nu.dar si ea umbla pe forumuri cred.e mai antisociala de fel ...si cred ca nu gaseste un raspuns la cineva pe real..asta e posibil sa fie pe site-ul asta.

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta presupui tu. Nu înseamnă ca e si adevarat.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Si in plus gândește ca tine.ți-am citit întrebările si majoritatea răspunsurilor

| Jany123Jane a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor e bine daca gandim la fel.

| anonim_4396 explică (pentru Jany123Jane):

Mda.păi de asta mi ai frecat creierii?‍♂️ nu mai rade

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scz ..am pus alt emoticon si mi-a pus semnul întrebări și semnul ala ..nu inteleg de ce era omul care își da palme in cap ..scz