| ChristianaFata a întrebat:

Imi e frica sa ma "masturbez" adica sa imi bag cv in vagin. Ce pot face? Am mai incercat dar nu pot de niciun fel.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Folosește mult lubrifiant și masează-ți ușor (sau mai dur, după preferință) clitorisul. În vagin o să începi să simți plăcere mult mai târziu. Asta DACĂ o să simți vreodată ȘI acolo.

| Necunoscut112 a răspuns:

Orgasmul nu il obtii daca iti bagi chestii in interior, ci prin stimulare clitoridiana.

| Ssspup a răspuns:

Pai..probabil nu poti pentru ca esti virgina, nu? laughing nu te mai chinui atât sa introduci chestii mari in vagin de vreme ce nu ai facut-o niciodată. Cred ca pe moment e destul sa iti stimulezi clitorisul din exterior si sa introduci doar un deget sau doua happy nu de alta.dar încercând sa introduci chestii mari care nu ibtra ai putea sa iti rupi himenul. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

| minrest a răspuns (pentru Ssspup):

Si cu doua degete sau chiar unul nu se rupe himenul, zici tu? Cum sa nu, se rupe.

| Ssspup a răspuns (pentru minrest):

Depinde cat de mult introduci acele degete in vagin! Trebuie sa fii cat de cat atenta daca mai vrei sa demonstrezi cuiva ca mai esti vrigina laughing

| minrest a răspuns (pentru Ssspup):

Himenul e la intrare.

| Ssspup a răspuns (pentru minrest):

Ohh,Genius. Pun pariu ca știi despre ce vorbesti.

| minrest a răspuns (pentru Ssspup):

Da, eu stiu. Tu insa ai aceeasi vasta ca persoana care a pus intrebarea, aceeasi experienta in materie de sex, si ai redat un raspuns citit care ti-a placut, fara sa te gandesti prea mult. Masturbarea feminina se face la exterior, pentru ca clitorisul, organul placerii, este la exterior. Daca bagi degetele inauntru te vei deflora, poate nu imediat, dar sigur. Tu esti orfana, de nu ti-a spus mama ta?