| hhhh a întrebat:

Imi e rusine sa il sarut pe iubitul meu

adica nu e chiar rusine dar el e mai pupacios din fire si ma saruta (cu limba)

eii bine eu nu am curajul.nu prea gasesc cuv potrivit.sa il sarut cu limbabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Si? daca nu ai curazul asta e lasa-l pe el adica si eu am avut numai iubiti pupaciosi care veneau ei la mine si nu asteptau sa ma duc eu la ei (poate pentru ca stiau ca n-o sa ma duclaughing)) dar. daca iti va reprosa ceva ar fi cazul sa fi mai "implicata" si mai tupeista (stiu ca-ti va fi greu insa daca vrei sa-l pastrezi, fa si acest sacrificiu:-

5 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Lasa rusinea la o parte ca nu rezolvi nimic cu ea.
Cred ca pe langa rusine, iti e frica de faptul ca nu ii v-a placea lui, dar stai linistita ca daca te iubeste nu are cum sa nu ii placa.
Lasa-te in voia sentimentelor si totul va fi bine!happy

| ---koko--- a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica, e ceva normal. Data viitoare cand te saruta cu limba fa-ti curaj si saruta-l si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaaiiii deeee mineeeee si eu am acasa un catel. si stiuuuu...catzeii pupa cu limba thinking asa isi manifesta ei dragostea... dar chiar ma enerveaza, pe bune. cand ma vede se bucura foarte foarte tare, fuge prin toata casa si sare apoi vine si pupa cu limba pe toata lumea, si pe cei din casa si pe musafiri. apoi trebuie sa te speli cu detergent si sa te dezinfectezi cu alcool de tarie mare. baiatul are catel cumva? thinking daca da, de la el o fi invatat. daca nu, o fi vazut vreun catel, ca asa obisnuiesc catzeii. spune-i ca tu nu esti catzelusha. daca nu vrei sa joci rol de catzea si sa iti fie rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-e rusine si nu stiu prea bine cum se pupa cu limba un baiat

| stefanoo a răspuns:

Fa-o si u nu trebuie sa-ti fie rusine, incepe cu buzele si continua cu kimba