| Me123 a întrebat:

Imi e si rusine sa va spun. Acum o saptamana am stat cu iubitul meu in pat si l-am masturbat fara ca el sa ejaculeze iar apoi dupa vreo ora eu am inceput sa ma masturbez si eu fara ca sa ma spal pe maini. Dupa vreo trei zile s-a intamplat acelasi lucru l-am masturbat pe iubitul meu iar el a ejaculat. Eu eram imbracata si apoi m-am spalat repede pe maini. Sunt virgina si am 15 ani. Oare sunt insarcinata? Sunt foarte speriata.

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Nu,nu ești pentru că prima oară el nu a ejaculat deci nu a contat chiar dacă nu te-ai spălat pe mâini.Iar a doua oară, chiar dacă a ejaculat, tu nu te-ai mai masturbat deci nu e niciun pericol. Poți sta liniștită și fără grijiwinking.
Sper că te-am ajutat big grin peace sign.

5 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Cum doamne fereste sa fii insarcinata? Prima data el nu a ejacuat, deci nu exista nici un pericol. Din cate am inteles eu, cand el a ejacuat tu nu te-ai mai masturbat. straight face

| Feliciann a răspuns:

Oricum nu ramaneai gravida tongue

De ce nu o faci cu el decat sa ajungi sai faci oral sau anal doar ca sa ramai virgina?

| omuleatza a răspuns:

Tin sa va anunt ca si daca faci anal, oral sau orice va trece prin cap (nazal, urechial) tot iti pierzi virginitatea, si daca te masturbeaza altcineva sau chestii de genul asta, mai infromeaza-te inainte sa o faci... in orice sens ai face-o rolling on the floor

| Zozoleparfumath a răspuns:

Nustraight face in nici un caz nu ai cum sa fi insarcinata...dar daca aveti ceva timp impreuna si ti la el mai bine iti incepi viata sexuala, exact cum zicea si " capelinul "

| EeAnia a răspuns:

Daca esti virgina, nu exista nici cea mai mica posibilitate sa ramai gravida, chiar daca el ar ejacula si u te-ai masturba fara sa te speli pe maini. Atat timp cat himenul nu este rupt, spermatozoizii nu au cum sa ajunga la ovare:d deci stai linistita.