| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac 4 baieti si toti 4 vor sa stea cu mine iar eu nu stiu pe care sa il aleg.
primul este un coleg de clasa caruia ii plc de mine de anul trecut, mereu imi da sfaturi si imi este aproape, imi ia apararea in fata celorlalti...
al doilea este fostul meu prieten care vrea sa ne impacam, dar m, a cam dezamagit dar inca il plac. desi am anumite indoieli.
al treilea este un tip care nu ma atrage din punct de vere fizic imi este putin rusine cu el dar ma simt bine in compania lui si ma simt in siguranta, e atent si tot ce trebuie.
al patrulea este un baiat care e destul de simpatic dar cam prea glumet nu stiu cand glumeste si cand vb serios. imi spuse azi ca se despartii de prietena lui pentru mine pentru ca a aflat ca st singura,,,
help.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inchide ochii si imagineaza-ti-l pe fiecare cu alta fata,oricare alta fata,nu are importanta.
Care te doare mai mult sa-l vezi langa alta si nu langa tine?
Ei,cu ala sa stai, el e alesul inimii, la el te va durea inima mai mult!

| Pitic a răspuns:

Si de unde stiu eu care este alesul inimii? nu pot sa aleg sunt la mijloc

| LeontinAndrei a răspuns:

Nu voi intra prea mult in subiect deci iti voi spune cat de scurt se poate. Inima ta ce iti spune? Pe care il vrea? Lasa inima sa aleaga in locul creierului si iti va fi binewinking

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna.Cum a spus si LordScorpion asa o sa spun si eu.Analizeaza tot, gandeste-te bine la toti 4, si dupa ce faci asta i-a o decizie corecta.
Am fost in situatia ta recent, foarte recent, si crede-ma stiu ce spun.Alege alesul inimii. Macar tu daca eu nu am luat decizia care trebuia.Te pup si sper sa te faca fericita, alesul.O seara buna.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Alege intre primul si al treilea...
ti.am mai facut eu curatenie
sper ca inima ta poate alege intre doi acum, desi nu e usor

| FrozEenSoul a răspuns:

Ar trebui sa alegi cu inimia, pe langa ca trebuie sa faci o alegere inteleapta. Eu l-as alege pe primul...

| Alex_1359 a răspuns:

Stai cu toti 4, daca reusesti sa scapi nebatuta, si asa trebuie sa ramai cu 1 dintre ei cand vor afla, daca nu, mult succes in continuare

| MaTrIx8378 a răspuns:

Si al cincilea unde este? sau va aparea si el prin prim plan?big grin, atunci voi incerca sa-ti raspund la intrebare

| reborn4x3 a răspuns:

Incearca sa vezi care te iubeste mai mult si care face mai multe sacrifici pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai aduna citiva, poate faci o echipa de fotbal, ca si asa nu prea avem.

| YnT3R a răspuns:

Sincer Izi zic ala primul ca mi se pare cel mai ok zic asta ca sunt in postura lui plac o fata din clasa am devenit fff apropiati ii iau apararea ecct.

| EduTz55 a răspuns:

Eu zic sa stai cu toti 4, poate nu isi dau seama...
Totusi are o descriere mai relevanta primul...