| klauss14 a întrebat:

Imi place de o colega de clasa si o cunosc de 2 ani... dar nu stiu cum sa o abordez...cum safac?

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, intreab-o ceva legat de scoala sau rog-o sa-ti explice ceva sau daca va da ceva de facut un prof la ora intreab-o pe ea ce aveti de facut chiar daca tu ai inteles
ai grija sa stai langa ea la scoala si poti sa vorbesti cu ea pe mess intreab-o ce face, cand aveti de predat nu stiu ce tema, daca vine maine la scoala sau daca se face greva... ceva orice
bafta happysi sper sa-ti fi fost de ajutor
te pup kiss

| αndï a răspuns:

2 ani? wow...
ok incep asa : esti sigur ca si ea te place
si : de obicei dupa un an pier toate fanteziile tale din clasa, nu iti mai place niciuna ^^ in mod general asa ar trebui sa fie... nu stiu exact

| pisicel_5329 a răspuns:

Invit-o la un suc\inghetata la o terasa. si acolo puteti sta de vorba si poti sa ii spui ca iti place de ea. eu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ea si spune-i, doar daca esti sigur ca si ei ii place de tine, caci altfel s-ar putea sa se auda in toata clasa sau scoala.
Ai grija cum o abordezi si ce-i spui.Gandeste-te bine inainte de a spune cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un cadou!

| klauss14 explică:

Da si ea ma place stiu sigur