| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega,si cred ca si ea,dar,un semestru intreg m-a imbratisat,s-a jucat cu mine in clasa,a vorbit des cu mine.Dar acum,in semestrul 2, de-abia de-mi mai zice doua vorbesi nu stiu ce sa mai cred, la ce a fost si ce e acum.Am inceput sa o plac si eu,dar acum nu ma mai imbratiseaza, etc.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai crescut, si a dat seama ca nu te iubeste, ea te imbratisa ca pe un copil, un frate mai mic, dar cel mai bine intreabă o pe ea.

2 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Ea te considera doar un amic si a vazut ca tu vrei mai mult si s-a distantat.Da-i pace.

| cAtalIn2121212 a răspuns (pentru Betty12345678):

De fapt, cred ca ea a vrut mai mult si a vazut ca nu dau nici un semn cu m ca as vrea eu, acum probabil o fi abandonat?