| Lolkkk a întrebat:

Imi place de o fată care e clasa a 8 a si n-are iubit in alt sat oare sa ii zic ca imi place de ea?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Clasa a VIII-a iubit?
Mai baitel, voi nu avetioinca tuleee la nas si va vedeti deja iubiti?
Poate pe la 17-18 ani, ca acum o luati si voi cu prietenia, cu amicitia, cu plimbarile cu fetitele...si peste cativa ani buni, ajungeti si la iubite.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îi zici acum, Peste 30 de ani, de acum încolo.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Acest răspuns a avut intenția să îl facă să gândească.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| 19flo79 a răspuns:

Cu curaj dar rafinat sa-i spui! happy

| Lolkkk explică (pentru 19flo79):

Păi cam degeaba ca am vorbit cu o fată din celălat sat sa ii zica sa imi dea mesaj si a zis sa astept la cereri bine si frumos si mai apoi a zis ca inainte sa ii dau mesaj sa ma uit la mine

| felixf a răspuns:

Ce se poate intampla cel mai rau? sa iti puna ca nu o intereseaza. Vei suferi? Probabil. Dar ti-ai eliberat inima de intrebarea nefireasca daca sa-i spui sau nu. Si atunci inima ta se va linisti si vei putea invata mai departe si vei fi fericit. Daca nu ii spui atunci toata viata ta iti vei pune printre altele intrebrea: Oare de ce nu i-am zis.
Alege tu ce este mai bine pentru tine.

| JimiTheSmen a răspuns:

Da frt. nu risti nu castigi

| Omulmister410fete a răspuns:

Cu siguranță! Și eu am făcut la fel și mi am luat friendzone dar acum sunt pe băieți tu nu trebuie sa faci asta! Totuși dacă ești interesat da mi mesaj pe Yahoo ovidiubarba@yahoo.com