| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Îmi place de o fată dar îmi e frică să-i spun. Am întrebat-o odată cum ar arata băiatul perfect pentru ea. Și ea l-a descris aproape opusul meu(la fizic mă refer).

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ce varsta aveti?

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Plato):

| Plato a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Aa, pai atunci chiar nu conteaza. Idealul oricum nu e difinitivat, iar la varsta aia nu prea exista relatii, ci asocieri.
Spune-i pur si simplu exact ce simti, exact ce vrei. In viata te lovesti de multe refuzuri.

"Poti sa lupti si sa pierzi sau sa pierzi oricum, asa ca da-le sa sara." - Uzzi

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ai uitat de filosoful RAY pentru care doar fizicul contează rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Ah, uitasem de instinctele animalice incontrolabile si de atractia fizica involuntara...

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Acum răspunsul este complet laughing
Trebuie luate în vedere toate aspectele ca sa nu inducem în eroare cititorii.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Dar bineinteles, Doamne fereste sa spunem ceva fara baza stiintifica si sa perturbam tinerele minti si suflete. Nu ca ar conta sufletele, dar le mentionam sa nu se simta pe dinafara.

| Roxanamihaela25 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frică, ea doar a spus cum ar arata baiatul perfect din punctul ei de vedere dar....nu exista perfectiune ci frumusete interioara.