| ALEX555123 a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si ei de mine, dar eu am 15 sad
E grav? Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, o astepti sa creasca!

| SG1995 a răspuns:

Fie mai astepti 2-3 ani, fie treci peste, e simplu.

| Turbo223 a răspuns:

Nu e grav.Dar...nu prea merge 12 cu 15. Faci ce vrei, dar zic sa o mai lasi 3 ani.

| Otto19 a răspuns:

Daca o iubesti, fi cu ea, e o diferenta de 3 ani, normal ca nu o s-a faci sex cu ea, dar o poti iubi si astepta, nimeni nu poate sa iti spuna daca e bine sau rau, tu simtit tu stii ce e in inima ta.

| Tukann a răspuns:

Varsta e doar un detaliu daca amandoi va placeti. Ceea ce pot sa spun daca sentimentele sunt puternice intre voi fiti impreuna, varsta nu prea contează