| AlexMru a întrebat:

Imi place de o fata din clasa cu mine ii plac: trandafiri rosi, funky (dulciuri), si ii place culoare albastra, va rog ajutati-ma cum sa o fac sa ma placa

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Ca tot ne-ai spus ce-i place, vrei sa facem o vraja sa te iubeasca nu?

| NRazvan a răspuns:

Nu vrei sa ai prietena din clasa, crede-ma. Dar daca totusi alegi sa nu ma crezi poti sa vorbesti cu ea, sa va bagati in seama, sa mai schimbati niste mesaje pe whats app. Poate reusesti s-o ajuti la vreo materie sau poate ii ceri sa te ajute. Va intalniti undeva sa-ti explice, nu incepi direct cu hai pe la mine sa-mi explici, incercati intr-o cafenea, bar, etc. Succes dar mai bine alege sa ma crezi cu ce am zis prima data.

| AlexMru explică (pentru NRazvan):

Pai la anul nu o sa mai fim colegi. suntem a 8-a