| cry21999 a întrebat:

Imi place de o fata. I-am spus si a spus ca nu ma place. Dar se comporta cu mine ca si cum m-ar placea. A spus la niste prieteni de ai ei cu care sunt si eu prieten ca e combinata cu mine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu stiu, poate te place si e timida... Mai incearca...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face misto de tine, tu mentine o distanta cu ea asa va crede ca nu esti usor de manipulat.

| chriss_4644 a răspuns:

Eu cred ca te place dar este orgolioasa. nu putea sa iti zica de prima data un raspuns pozitiv... poate ca e si timida... er fii bine sa ii arati in continuare ca esti atras de ea si o sa se schimbe si ea. sper ac te-am ajutat.

| soloyo a răspuns:

Eu cred ca te place, dar este timida.Succes cu ea.

| tunde_4773 a răspuns:

Insistawinking