| denis0909 a întrebat:

Imi place de o fata si ea place alt baiat! Am incercat de toate :l-am batut pe acel baiat, l-am facut de ras dar tot nu ma place.DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa crezi tu ca atragi iubirea unei fete? Total gresit. Si imatur. Chiar ca esti „Denis, pericol public". Dar ala era inteligent.

| Nemessys a răspuns:

Scuza-ma ca-ti pun intrebarea dar... esti sanatos la cap? Si da, este o intrebarea serioasa. Ma... tampitule (ca sa nu zic altceva), cum sa faci asa ceva? Imi pare rau pentru cuvintile pe care ti le adresez dar crede-ma, ceea ce ai facut tu, nu este DELOC NORMAL! Si nimeni nu poate nega asta. Frate, daca tu placi o fata si ea place alt baiat, asta e. Nu ai ce sa-i faci, nu o poti obliga. Poate tu nu esti genul de baiat potrivit pentru ea, te-ai gandit la asta? De ce te-ar accepta pe tine cand sa poate sa-l accepte pe el? Si baiatul ala cu ce ti-a gresit de i-ai facut asta? El nu are nici o vina. Iar tu prin simplul fapt ca l-ai batut si ca l-ai facut de ras, crezi ca ai impresionat-o pe fata aia? Sau crezi ca o sa inceapa sa te placa pentru ceea ce ai facut? Prin asta ai dat dovada de imaturitate si (de altceva, dar nu mai scriu pentru ca nu are rost). Si acum sansele tale cu acea fata au scazut foarte mult. Stii ce gandeste ea acum despre tine? Ca esti agresiv, p***t, imatur si putin obsedat de ea. Lasa-i in pace, ca doar nu ti-au gresit cu nimic. Gandeste-te foarte bine la ce ti-am zis. Si sa stii ca ceea ce ai facut nu este DELOC frumos. O zi buna!

| Xelon a răspuns:

Cati ani ai copilule?

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Batandu-l pe ala si facundu-l de ras i-ai facut pareri mai proaste fata de tine. Las-o in pace sa fie cu cine vrea, ca devii obsedat.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Wait,normal ca nu te place daca te comporti asa si am mai vazut intrebari de genul asta, de ce unii baieti nu inteleg ca 'trebuie sa te faci placut' si ca ea nu poate sa te 'placa' creci ca baiatul respectiv nu-i spune fetei ce-i faci? Plus de asta, de ce nu vorbesti cu ea? Spune-i ce simti poate va intelege, sau chiar mai bine va fi de acord laughing

| Lola203 a răspuns:

Nu doar ca nu te place, sunt sigura ca te place si mai putin ca inainte. Cu atitudinea asta idioata nu faci decat sa o indepartezi si sa o sperii, nu sa o impresionezi

| ClaviusLord09 a răspuns:

Denis pericol public. Ia-o usor sa nu darami peretii.
Esti sigur ca ai incercat ``de toate``.
Mai poti sa scrii in zapada din fata blocului/casei ei ca o iubesti.
Poti sa ajuti babele sa treaca strada.
Sa salvezi balenele.
Sa opresti foametea.
Sa iei premiul Nobel
Sa intri in cartea recordurilor.
Sa traversezi cele 7 continente.
Vezi tu ce mai poti face laughing

| AndreiSpatula a răspuns:

Ai incercat sa il omori?