| vturcanu a întrebat:

Imi place de o fata si sunt cam timid n-am curajul sa-i spun ce simt pentru ea
ma ajuta cineva cu ceva safturi sa-i spun ca vreau sa es cu ea

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Invit-o la o cafea.
si da-i de inteles ca-ti place de ea...
acorda-i mai multa atentie decat altor fete...
sau spune-i pe mess sau la telefon...ca simti ceva deosebit pentru ea.

3 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei unei fete nu-i place sa astepte sa-i spui ca o placi ii spui direct lasi emotile cu iesirea trebuie sa mai astepti amice.umpic ...si ii spui ce zici vrei sa vi cu mine in parca sa se plimbam. ceva de genu
fundita plz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune`i directhappy. Poate si ea te placesmug dar asteapta sa vada daca o placi si tu

| eu09eu09 a răspuns:

Pai da-te pe langa ea, ajut-o cand are nevoie de ceva fi mereu primul care o ajuta si o sa vezi ca o sa isi dea seama ca o placi sa o sa iti fie mai usor. Sau acum de Sarbatori iai un cadou ceva ieftin si simbolic succeswinking Funda|big grin