| lilskies a întrebat:

Îmi place de o fată.
Singura problemă, e grasă.
Asta e ce nu-mi place la ea, e scundă și grasă, nu mă deranjaza că e scundă ce mă neliniște e că e grasă.
Ce să fac și gen nu pot să-i spun sa slăbească pentru că e sensibilă și plus că e greșit să ascult pe perările voastre dar vreau sa văd ce ziceți.

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Nu asculta... de toți ca fizicul nu contează
Ba contează v-as ruga cei ce vor sa comenteze dacă a-ti face sex cu ceva ce cade în ambele părți ale patului
Nu ii spui nimic... ramai cu compromisul sau cauți ce iti place

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adica nu iti place? Cand iubesti o accepti asa cum esti, fii fericit ca se uita la tine macar ea, sex ai facut cu ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti place cineva nu are importanta ca-i scunda, inalta, grasa sau slaba, accepti persoana respectiva asa cum este.
Sunt convinsa ca nici tu nu esti perfect, asa ca, gandeste-te de 2 ori ce vrei.

| Sofer a răspuns:

Cat de grasa e?

| dinaprilie a răspuns:

Pai si ce iti place la ea atunci?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

în 8 Februarie | lilskies a întrebat:
Cap turtit, am o formă nașpa rău sunt și foarte urât gen partea din spate la cap o am înaltă și în fața o am scundă.
Există vreo modalitate de a-mi remodela capul?
https://www.tpu.ro/......am-scunda/
Din moment ce ea te-a acceptat pe tine exact așa cum ești tu și tu atunci la rândul tău va trebui să o accepți așa cum este ea. Dacă nu poți să o iubești cu adevărat pentru tot ceea ce este ea atunci nu îți bate joc și caută una pe placul tău.

| isemilia a răspuns:

Daca spui ca iti place de ea ar trebui sa nu acorzi importanta acestor lucruri. Oricum, fii sigur ca nimeni nu va ramane cum era cand l-ai cunoscut. (vorbind strict despre aspect)

| Design2021 a răspuns:

Pai daca iti placea asa de mult de ea, nu te deranja ca este grasa.
Poate iti place doar ca prietena (amica).
Daca nu ai si alta atractie, spune pas!

| MarcelPopescu22 a răspuns:

Cand o mai vezi propune-i sa mergeti anpreuna la sala!

| dragodana a răspuns (pentru MarcelPopescu22):

Salut!
Sugestia ta este buna.
Gramatica ta lasa de dorit.Se scrie "impreuna".