| Ylaria a întrebat:

Imi place de un baiat..bine, is confuza.mi se parea ca dedea ceva semne ca ma place..nu eram sigura, eu i.am trimis in cateva seri noapte buna. apoi vad block...am inceput saplang, acum imi vine sa tip...il urasc.dar il si iubesc. Ce sa fac? Ce ii cu el? De ce mi-a dat block?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este principalul motiv pentru care sfatuiesc fetele sa astepte, inainte sa arate cat sunt de disperate.
Baiatul fiind enervat de insistentele tale, de aceea te-a blocat.
Nu stiu la ce semne te-ai uitat tu, ca pana nu-ti spune baiatul ala cu gurita lui ca te place, nu ai ce sa intelegi!
Imi pare rau pentru tine, dar trebuie sa inveti sa accepti si refuzurile!
Ai facut o greseala, acum va trebuii sa te resemenzi si sa intelegi ca, baiatul te-a blocat, pentru ca nu te place si nu vrea sa-l mai agasezi.
Nu stiu cati ani ai, dar se pare ca esti prea mica pentru a pricepe un lucru atat de simplu, ca blocatul cuiva pe internet, evident facut pentru a nu mai putea fii contactata acea persoana.
Nu-i nimic, asta-i primul esesc!
Daca esti fata desteapta, inveti din greseala asta si data viitoare, lasi baiatul sa te caute, sa iti vorbesca samd.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Erai sacaitoae?