| oanna1998 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa si ne intelegem bine vorbim dar nu stiu cum sa fac sa aflu daca ma place ca se cam da la mine da m-am uitat in ochii lui si nu i s-au dilatat pupilele era normal. cateodata as vrea sa il sarut da nu pot cum sa il fac sa-mi arate singur ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Anailyn a răspuns:

Buna Oana. Pai cea mai buna solutie ar fi sa vorbesti mult cu el, sa-ti petreci mult timp de el si asa vei vedea din vorbe daca te place (baietii se au de gol usor doar trebuie sa fi atenta la vorbe, gesticulari, etc). Faza cu ochii poate este o coincidenta, insa nu te lasa invins si lupta

| oanna1998 explică (pentru Anailyn):

Multumesc pentru sfat Fluturasdeciocolata dar cum ar trebui sa vorbeasca care ar fi gesticularilee? big grin azi i-am facut masaj la misto ca ne prosteam prin clasa si i-a placut si cand m-am oprit el a zis sa ii mai fac masaj? ce as putea sa fac maien vreau sa-mi dau seama mai repede eu sunt cls a8a am 13 ani fac 14 si el a facut 14

6 răspunsuri:
| Anailyn a răspuns:

Multumesc pentru funda:*

| Anailyn a răspuns:

Pai eu cred ca te place dar ink nu-i varsta in care el poate recunoaste fara nicio jena ca te place. Incearca sa mai flirtezi cu el, mai fai masaj, lucruri care el le adora, si bate cumva apropo de voi 2, ceva de genul " eu cred ca o prietena iti face si mai bine masaj" sau "daca eram impreuna ma pricepeam mai bine la masaj" insa sa nu interpreteze gresitlaughing. Daca nu se sperie de ce ii zici tu si iti raspunde cu aceeasi moneda, inseamna ca te place, daca se sperie sau reactioneaza ciudat, comenteaza etc atunci iti poti da seama daca nu te place. Insa tine minte, flirteaza cu el intr-un mod normal, nu exagerat, nu te lasa in fata lui ca "prada usoara", baietii adora sa lupte pentru o fata, cand se dau batuti fata le da un deget, iar apoi au chef d lupta pentru inima ei. sper ca ai inteles ce ai de facut si sa reusesti sa-l faci sa te placa

| oanna1998 explică (pentru Anailyn):

Multumesc este chiar buna ideeaa

| bogdan123x a răspuns:

Il intrebi sambata clar fara rusine. succes!

| oanna1998 explică:

Multumesc de sfat Fluturasdeciocolata dar cam cum ar putea vorbii el care ar fi gesticularile? big grin funda