| Jnuabszsbabab a întrebat:

Îmi place de un băiat din clasa a 6 a iar eu sunt cu un an mai mică ca și el.A aflat acum 4 luni ca îl plac dar el nu ma place si i-am întrebat prietenii dacă ma place și ei au spus ca nu ma place și nu vrea sa fie împreuna cu mine pur și simplu.
Iar ieri i-am spus ca nu îl mai plac dar încă îl plac, și nu știu ce sa fac!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ana7807820 a răspuns:

Esti de abia clasa a 5-a, mai stai tu pana in clasa a 9-a si dupa vei vedea ce inseamna cu adevarat sa placi pe cineva. Cand eram eu in clasa a 5-a ma jucam cu baietii cot la cot fotbal sau duel masters si eram cei mai buni prieteni. Propun sa te tii de ultimii tai ani din copilarie si sa nu cauti iubit asa de devreme, mai degraba niste prieteni cu care sa nu te simti niciodata singura.