| Doarof3 a întrebat:

Îmi place de un băiat,e mai complicat.El nu pare interesat de mine, ci de o fata care a avut 10 de mii de iubiti și care se îndrăgostește când de unul când de altul, când de toți și este când cu unul când cu altul.II schimba ca pe șosete.Dacă vede unul mai frumos automat îl lasă pe ultimul și se combină cu el. (chiar în aceeași zi). Chiar dacă e cu un băiat, de gandeste la altul si vorbește cu altul.
De ce băieților le plac fetele care umbla cu sute de mii și îi lasă automatat pe toți dacă găsește altul,iar la urma se plâng ca fata aceea e "curvă"? Nu îi înțeleg.
Își petrec timpul căutând "curve" și ignorandu-le pe fetele bune, iar apoi tot ei se plâng.Îmi place de acel băiat, dar văzând ce tip de fete îi plac, mai bine mă las lipsită.Voi ce părere aveți? P.S:Avem 15 ani

Răspuns Câştigător
| LarissaLary189 a răspuns:

No comment. Baietii mereu cauta,, curve,, ca sa le fufu si dupa sa le lase balta mai ales ca acum e si varsta la 15 ani. Deja incep sa aiba o alta gandire, nu la ca 12 ani cand voiau iubite si nu se gandeau la sex....Incearca sa comunici cu el, nu stii ce are in cap baiatul ala.

| RAY a răspuns (pentru LarissaLary189):

Dar ce sa caute baiatul ala la 15 ani insuratoare?

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fel si voi placeti badboys dar nu bagati in seama baieti care sunt cuminti si buni, la 15 ani poate vrea sex nu o relatie, asa ca a ales o fata care se lasa usor si poate e mai frumoasa ca tine, nu toti suntem la fel dar la 15 ani dorinta sexuala e mare, plus ca suntem imaturi iar dorinta sexuala e mare tu te visezi mireasa cu el

| Freya1 a răspuns:

La o anumita varsta baiati cauta acel gen de fata cu care poate sa experimenteze, cu care poate sa invete de cum functioneaza dragostea, cu care se poate lauda, cu care poate chiar sa intretina relati intime.
Acuma nu toti fac asta mai sunt si baiati ok ce asteapta ca toate sa vina la randul lor si cauta acel gen de fata cuminte cu care sa invete impreuna tot ce este de invatat.Fiecare gandeste cum doreste si cat il duce capul.
Daca baiatul dupa care umbli tu este genul ce se uita la o anumita fata pentru ca are un anumit statut social, mai multe relatii la activ, este mai populara atunci nu iti mai pierde timpul. Daca tu esti o fata ok ce iti vezi de invatat si esti cuminte nu iti irosi timpul sa umbli dupa astfel de baieti ce au doar prostii in cap deoarece fara sa vrei te vor schimba si trage in jos.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Daca e fata cuminte sa viseze la nunta la 15 ani? tu crezi ca un om traieste cu alt om o viata? crezi in monogamie naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Orce fata viseaza la nunta de cat este mica da asta nu inseamna ca se marita la 15 ani. Exista posibilitatea sa traiesti cu un om o viata avem exemple de parini, bunici etc ce stau cu bune si rele pana mor.Din perspectiva mea asta inseamna o fata cuminte ce se gandeste la o relatie serioasa nu aventuri.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Tu naty esti de cand te stii doar cu un singur baiat?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu neaparat pentru ca am 23 de ani dar daca as fi avut posibilitatea as fi stat pana cand as muri.Depinde de la persoana la persoana eu am doar relatii serioase de durata si de ani.Dar daca as avea o varsta de 20 si 30 si as avea posibilitatea de ce sa nu stau.
Eu am inceput sa imi fac o relatie serioasa destul de mica si nu am ales barbatul potrivit dar stiu oameni ce se stiu de mici si si acum dupa o viata de om sunt impreuna.Adica nu toata lumea e la fel.Iar la mine am stat 8 ani intr-o relatie si poate mai stateam daca nu aveam problemele pe care le-am avut.Nu este obligatoriu sa stai cu un om pe viata dar asta nu inseamna ca nu este posibil.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Eu personal nu cred in monogamie mai ales la 15 ani, si asa astfel de relati duc majoritatea la despartire, noi baieti gandim diferit si suntem finte vizuale iar la 15 ani avem o dorinta puternica sexuala, nu vad nimic rau in a cauta doar sex la varsta aia ca doar nu ai cauta sa isi formezi o familie tu find un copil

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da nu am spus ca sa formeze o familie la varsta aia cu toate ca eu am format una pe la varsta aia da lasand la o parte asta.Nu ar trebui nici sex sa caute atunci.Credca la varsta lor ar trebui sa se rezume la relatii adolescentine si.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tu nu-i dai ca da acele fete; cauta/asteapta pe unul care sa fie cum iti place sa fii si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Că ești penibilă.Și atât de geloasă încât nici nu realizezi că ești penibilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă cam ustură ochii...

| Laura927 a răspuns:

Acum inca esti mica, nu conteaza e foarte probabil sa nu iti gasesti un iubit ca sa ramaneti impreuna ca o familie.
Dar stai sa ii vezi acus pe la 20 de ani cand zic tare si se bat cu pumnul in piept "MIE IMI PLAC DOAR FEMEILE NATURALE, FARA MACHIAJ SI SILICOANE"
Intorci putin privirea si la prima bonda cu silicoane in buze si in sani cu buze rosii si gene false ai sa vezi cum le cade baba la toti...
Asta le plac barbatilor femei care ies in evidenta sa iasa cu ele drept trofeu.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriielaaa a răspuns:

Eu am facut greseala sa cred ca un asfel de baiat se poate schiba deci nu te chinui draga poate se va maturiza cad va creste.Iar la faptul ca nu-i intelegi ei vor doar ce are aia de oferit nu iubire sau relati serioasa inca se joaca si se va mai juca dea iubitu.

| VICTORTPURO a răspuns:

Unii baietasi se plictisesc cu fetele normale, cauta fete dezghetate cu asa caracter pe care l-ai descries tu, o sa ajunga la momentul cand va realiza, insa asta va fi mai tarziu.

| RAY a răspuns (pentru VICTORTPURO):

Dar ce ar putea un baiat de 15 ani sa faca? sa faca nunta, copil, tu crezi in monogamie pe viata?

| VICTORTPURO a răspuns (pentru RAY):

Eu am dat o idee generala, e clar ca la varsta asta nu prea exista deloc experienta in relatii, ma refeream ca peste cativa ani va realiza de fapt invers ca ar trebui sa fie interes spre o fata mai linistita care nu a avut multi baieti in viata ei sau care umbla prin cluburi si chestii de genul acesta, nu lua cu rau postul meu, am incercat doar sa ii explic la general de ce unii baieti nu sunt interesati de o fata simpla.

| RAY a răspuns (pentru VICTORTPURO):

Victor la varsta aia avem o dorinta puternica sexuala