| AnaBaroschi77 a întrebat:

Îmi place de un băiat și am reușit să mă bag cu el in seamă, încă din primele mesaje mi-a trimis poze cu couple goals mai perverse și zice că ar vrea sa ne vedem. Credeți că vrea o relație sau doar sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

99% sex si probabil o posibila relatie de...1%. S-ar putea ca aceasta estimare sa aiba o eroare/abatere de +/- 1%. big grin

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sex.
Un om normal cu ganduri normale nu trimite poze din alea de la prima conversatie.

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca sunteti compatibili din sex o dati in relatiewinking
Mai naspa e invers... cand ajungi la sex si nu iti place laughing

| Rux04 a răspuns:

După pozele pe care le trimite doar sex. Nu se face asa ceva.

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu vrea o relatie sigur.O fi vreun ninfoman, sau vreun băiat înnebunit după sex.

| Helpme99 a răspuns:

Cred ca e putin cam disperat si fara experienta laughing

| ioanabeldean a răspuns:

Din moment ce a ajuns sa iti trimita poze perverse prea repede, poate chiar mai repede ca sa conteze mai mult ca si cunoasterea, atunci da. este interesat doar pentru sex

| Alexandra3456 a răspuns:

Hm..Cred ca intentiile lui sunt de a face sex. Conteaza si cati ani ai tu si cati ani are el. Vorbeste mai mult cu el si probabil o sa-ti dai seama ce fel de baiat e.